cedak hozzászólása:

Oké holnapra összeállítom a saját szemszögömből!:fogatlan:

Mac-nek egy kis olvasnivaló!:hello:
Ez a mi szemünkből és a bírók szemszögéből erősen szarkasztikus formában alkotott véleményem!:idiota::vigyor1:
Remélhetőleg érthető, mert váltakozó az írásforma a mi a bíró és a ti gondolataitokat foglaltam egy csokorba.:vigyor:
Nem akarok vitázni és nem is fogok, majd ha újra összekerülünk!:ravasz:

1. meccs

2 és fél perc után hátrányban vagyunk otthon, persze csak azért, hogy a végén előnybe lehessünk, egyértelmű már most a detroitnak kedveuznek.
2PP ott 1 itt, a második harmadban 1 itt, de mivel a wings vezet, kell még előnyt adni. Természetesen a az utolsó harmad közepén meg is kapjuk, mert Bertuzzi hátulról palánkra lökte Pavelskit, amiből megvolt az egyenlítés
na de ha már így belejöttek a zebrák akkor basszuk ki Eaves-t is két percre, természetesen nem vágott oda Marleau csuklójára bottal, de hát piros fehérben van, ezért már bünti jár!
Eredmény nem változik, jön az OT és a mocskos csaló bírók High stick-et fújnak Abdelkader ellen, ami 2perc, de itt 2+2 jár mégiscsak el kéne dönteni a meccset!
Megjegyzem a 2 perc jogos volt a 2+2 sztem sem, gólt nem lövünk belőle, de annyira elfárad a wings védelme, hogy 20mp-vel később evenbe megszerezzük a győzelmet!
megjegyzés: 8-14 PIM

2. meccs

1 perc sem telik el máris PK-zhatunk, de legalább majd jön a kompenzálás a végére, hát nem megéri.
Na de Abdelkader, megint nem tudja, hogy nem fejmagaságban kell tartani a botot, high stick ezúttal 2 perc szimplán, be is lőjük és ezzel vezetünk, na már nyomnak minket itt az elején.
Hopácska másfél perc múlva ellenünk fújnak a bírók high stick-et, ezúttal 2+2 jár a wings-nek, de őnem tudják kihasználni.
A high stick nagyon menő ma, mert a harmad végén mi kerülünk előnybe, sima 2, de gól nincs.
Sebaj majdcsak elkezdenek tólni minket, így is van gyorsan kapunk egy PP-t amit vagy egy percen keresztül élvezhetünk, mert interferit fújnak ellenünk, na nem baj majdcsak kinyomnak majd valakit a wings-ből.
Na igen megvan, Rafalski kitette a korongot a palánkon kívülre, a szemetek meg befújták a 2 percet, gól ebből sincs.
A 3. harmad elején lövünk egy gyors gólt, még alig ünnepeltük meg máris kibasszák JT-t 2 percre, persze azért, hogy elmondhassák a bírók, hogy ők bizony nem fújtak egyoldalúan , mivel kettővel viszünk belefér, úgy meg pláne, hogykb. 40 mp Pk után megy a detroiti is a büntibe.
Semmi nem történik, ja még egy kicsit lehet kozmetikázni 6 és fél perccel a vége előtt Seto megy ki 2 percre, nincs semmi gond hiszen vezetnek a cápák 2-0-ra, na b+ a wings gólt lő az előnyből, innentől kezdve inkább csak akkor fújnak bele a sípba ha már túlütés vagy a kapusnál a pakk.
Szemetek pedig járt volna legalább egy esély az egyenlítésre. megjegyzés: 16 perc PIM nálunk 14 a detroitnál!

3. meccs

Természetesen a szokásos PP a detroitnak, hogy a végén jöjjön a tolás, nincs gól, van viszont a mi előnyünkből!
Tök jó akkor gyorsan eldöntjük a meccset fújunk be még egy előnyt hátha abból is gólt lőnek a cápák, ez nem jött be.
Nembaj majd a harmad végén kiszórunk egy cápát, jön a szünet is közben még pihentek is lesznek ha védekezni kell.
A francba túl korán fújtunk a sípba, ezek a fránya detroitiak kihasználták az előnyüket 1-1, valamit ki kéne találni nehogy nyerjenek.
A baj nem jár egyedül még a vezetést is megszerezték, gyorsan szórjuk ki valamelyiket. igeeen egyenlít a sharks, így azért mégiscsak jobb már,
bátran kinyomhatunk most egy sharks játékost is, csak nem lövik már be a vörösök megint...
a kurva életbe, ebből is gólt lőnek, hogy ezek mi a faszért nem tudnak hibázni? Hogy lesz ebből San Jose győzelem, na van még egy harmad majdcsak összejön ez.
nem akar gól születni, na majd rásegítünk, menjen csak ki egy detroiti 2 percre, pech nem lett belőle gól, na majd a végén addig várunk, igen ám de Boyle kiegyenlített evenbe 4 perccel a vége előtt!
Mekkora mázli, na hátha OT-ben megint lesz egy magasbot vagy valami, aztán összejöhet a sharks győzelme.
De hülye Setoguchi csinált egy látványos holding-ot, ezt muszály befújni a wings javára, imádkozzunk, hogy ne legyen belőle gól és akkor még visszakaphatják a fórt.
Nincs gól, de Seto visszajön és betalál, mesterhármas a sapkák mégsem repülnek, érthető detroitban vagyunk, megcsináltuk!
PIM 8-8 min, tehát 3 meccs alatt 32-36, mocskos csalók a bírók!

4. meccs

2-0-ra elhúz a wings, majd ezek után segítsünk már be a cápáknak a segítség abban merült ki, hogy kibaszteak minket 2 percre és ebből is gól lőtt a detroit, éljen mostmár lehet őket is szórni kifele, hiszen kurva nagy az előny, ennek örömére a 2. harmadon keresztül 3 kiállítás nálunk 0 a detroitnál, érthető majd a végén fújkálhatnak nekünk.
Viszont az eredmény már csak 3-2, minden tökéletes jönnek a cápák és még ki sem állítottunk senkit sem a wings-ből, na majd a végén.
Az élet szép a sharks kiegyenlít, mostmár jöhet az előny nekik hátha behúzzák, még véletlenül sem arról, szól, hogy idegbajosak lettek a red wings játékosok, hogy 3-0-ról 3-3 az állás és most még ezek a mocskok kiállításokkal is terhelik őket, de még így is csak a fele jön össze Detrioit 2 San Jose 4 kiállítás, hoppá akkor így most egálban vagyunk a büntiket illetően.
A lényegtelen részeket mint a Clowe vs. Abdelkader nem számolok csak ami fontos. Pedig a zebrák égtek volna a vágytól, hogy ha OT-ig eljutunk biztos kiszórnak majd egy detroitit.

5. meccs

Megtört a jég 4 meccs óta először fordul elő, hogy az elején egy wings játékos mehet pihenni két percre, most aztán továbbnyomjuk a cápákat ha törik ha szakad, ennek örömére még egy kiállítás, a gond csak az, hogy nincs gól belőle, a harmad végén mégis vezett a sharks, na alakulnak a dolgok.
a második harmad elején tovább jön a detroiti szivatás PP a sharksnak, gól mégsincs, gond egy száll se hiszen vezetnek belefér, hadd menjen ki most egy sharks játékos, nehogy a végén még felróják nekik a részrehajlást, szerencsére nem él vele a detroit sőt Pavelski megduplázza az előnyt, de csak nem jó mert a wings szépít.
Na majd ha fel akarnak zárkózni, teszünk róla, hogy ne sikerüljön. Álomba illő folytatás az utolsó harmad elején újabb sharks gól!
Kettővel visznek akkor megint adunk egy PP-t a wings-nek, hátha ezt sem ütik be, bejött nem született gól, viszont jön a hidegzuhany, ezek a béna cápák percek alatt elbasszák azt amit kemény munkával felépítettünk nekik.
Ráadásul 6 perccel a vége előtt átveszi a detroit a vezetést, basszus gyorsan zavarjuk le valamelyiket a jégről. És ki más mint Abdelkader, rá lehet mindent kenni, ő az igazi rossz fiú.
Gól mégsincs ebből se, de mindent megtettek a detroit ellen, hogy bukják ezt a meccset. Az első 12 perc erről szólt a többi meg... ne feledjük az előző meccsen több mint 44 percen keresztül semmit nem fújtak a wings ellen, de miért is tették volna, hiszen ők a legszabályosabban játszó csapat a ligában!

6. meccs

Meglepődni nem kell, emberelőnyben kezdhet neki a meccsnek a wings, immáron ötödjére, de ez mind azért van mert ilyenkor úgyse ütik be.
korrekt a játékvezetés 3 SJ 2 DET kiállítás, kis feszültség aztán egy itt egy ott játék,majd Marleau ülhet le, de nem kell izgulni, mindjárt kiegyenlítjük a létszámot és valóban a mindig is a kapusok barátja Holmström tevékenységét unják meg a bírók, esemény nélkül 0-0, jöhet a kiállításfelező harmad végi szórás, ugye ezt a sharks kapja hiszen nekik kedvez, hogy csak egy percet kell PK-zni a végén és ugyanezt frissen a harmad elején.
Gyors sharks gól a harmad elején majd jön a detroiti fordítás, a kurva életbe, gyorsan kell cselekedni, hol van Abdelkader? Megvan akkor irány 2 perc!
Nem történik semmi max a végén némi csetepaté, ami nem oszt nem szoroz, tehát sharks 12-10 wings a PIM-ek aránya.

7. meccs

Itt már nem szabad hibázni, kapjon előnyt a sharks, 7 alkalomból ez a 2. hogy az elején előnyhöz jutnak, ebbe nem lehet belekötni, ráadásul gól születik, dagad is a mellük a zebráknak,
Gyorsan visszaadjuk 10mp kellett csak hozzá, hogy a cápák ellen is fújjanak, lényeges különbség, hogy itt nincs gól.
Akkor fasza lehet újra kiültetni egy sharks játékost, be leszünk biztosítva, hogy a végén kiküldjük Abdelkader-t ő már úgyis megszokta.
2-0-al fordulnak, na ez így tökéletes, akkor egalizáljuk a kiállításokat, ha ebből gólt lő a sharks meg is van a meccs, és mikor ha nem most ekkora előnynél lehet ezt megjátszani, gól ismét nincs, de van detroiti szépítés szinte rögtön rá, ajaj meleg a pite.
Na majd finoman elcsaljuk azt az utolsó harmadot is, hoppá, sok a játékos a jégen a cápáknál ezt muszály befújni, de amilyen gyorsan csak tudjuk visszakapják a cápák és Kronwall személyében jött a megmentő, természetesen Marleau befürészelt bottal ment fel a jégre amit a detroiti könnyen kettétört
okot adva ezzel a kiállításra, eredmény nem változik, de jön egy sharks gól, amire jön a detrioiti válasz is. Francba csak egy van közte, így mégis rizikós befújni bármit is.
3-3 kiállítás itt is ott is, megleszünk így a végére, na de mégsem Slashing és mehet 2 őpercre 5 perccel a vége előtt ki a san jose játékos, de csakis azért, hogy ha szar van a palacsintába, akkor a végén PP-ben játszhasson a sharks, előny kimaradt sharks továbbjutott.
8-6 PIM a végén undorító amit műveltek a zebrák. A gecik szinte hajszálra pontosan annyi büntetést adtak a sharks-nak mint a red wings-nek!